Real Smart Business

Automatizace obchodů, kanceláří a průmyslu

Centrální dohled

Spravujte všechny své provozy z jednoho místa. Vždy máte přehled o stavu všech technologií a můžete je vzdáleně ovládat a konfigurovat.

Úspora

Nechali zaměstnanci otevřené okno a spuštěné topení? S Loxone žádný problém, vše vyřeší za vás. Zabezpečení, stínění, chlazení i vytápění fungují v dokonalém souladu.

Bezpečnost

Vzdáleně konfigurovatelný přístupový systém pracující s ovládáním a monitorováním oken, dveří a zámků. Plně automatický poplašný systém.

Naše služby

Široké možnosti inteligentní elektroinstalace Loxone umožňují její použití v kancelářích, obchodech, hotelích, developerských projektech, výrobních prostorách, průmyslu nebo třeba zemědělství.

Chytré kanceláře

Stínění, větrání, vytápění, osvětlení, přístupový a docházkový systém, ozvučení anebo platební systém - to je jen několik příkladů oblastí, které mohou být automatizovány.

Obchodní prostory

Vytvořte poutavé světelné scény a ozvučení, které podpoří váš obchod. Vzdálené ovládání vytápění, monitoring, zabezpečení a řízení přístupu vám ušetří náklady při řešení každodenních problémů.

Hotely

Vaši hosté si mohou užít dokonalého komfortu. Nabídněte jim ovládání privátní sauny včetně audiosystému. Řízení technologie bazénu nebo centrálního vytápění je samozřejmostí.

Průmysl

S Loxone je automatizace průmyslu, zemědělství i služeb hračka. Nemusíte pořizovat drahá průmyslová řešení, přesto můžete zavést průmysl 4.0 i ve vaší společnosti již nyní.

Monitoring

Statistiky a aktuální údaje z inteligentní elektroinstalace můžeme integrovat do vašeho stávajícího dohledového a monitorovacího systému. Vše tak budete mít na jednom místě.

Externí systémy

Loxone nabízí bohaté možnosti komunikace s okolím: 0-10V, 0/24V, RS232, RS485, KNX, Modbus RTU/TCP, DALI, DMX, 1-Wire, IR, TCP/IP, SOAP. Pro složitější aplikace nabízíme bridge.

Real Smart Business LOXONE

Inteligentní instalace pro firmy

Naskočte na vlnu vysoké efektivity, úspor a komfortu - pořiďte si Real Smart řešení na míru svým potřebám.

  • Podpoří váš business
  • Přinese úsporu času a nákladů
  • Otevře vám nové možnosti
Obchod a kanceláře Automatizace Napište nám

Možnosti jsou neomezené a každý projekt je individuální, rádi si promluvíme i o tom vašem!

O nás

Realizace inteligentních domů Loxone, zónového větrání s rekuperací, vytápěním/chlazením a zpětným ziskem vlhkosti a další služby pro váš smart home. Nabízíme řešení pro nabíjení EV, FVE systémy, vytápení a komplexní energetické poradenství. Příbram, Praha a okolí.

Purehome.cz

Kontakty

(+420) 608 999 680
(+420) 777 326 729

IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425

Jsme rodinná firma