Chytrá automatizace a řízení

Real Smart Automation

Automatizace výroby a řídící systémy

Snadná automatizace a průmysl 4.0

Inteligentní elektroinstalace LOXONE umožňuje snadnou automatizaci a integraci s dalšími systémy. Ideální pro rychlou implementaci automatizace např. ve výrobě, zemědělství nebo průmyslu.

Automatizace budov

Stínění, větrání, vytápění, osvětlení, přístupový a docházkový systém, ozvučení anebo platební systém - to je jen několik příkladů oblastí, které mohou být automatizovány.

Automatizace výroby

Nahrazení manuálního řízení výrobních, chladicích, filtračních a jiných technologií. Hodí se ale také všude tam, kde je možné proces zefektivnit integrací více datových zdrojů a systémů.

Automatizace dopravy

Nemusíte zůstat jen u ovládání závor, výsuvných patníků a přístupový systém. Ale také např. monitorování obsazenosti parkoviště, ovládání osvětlení a výstražného zvukového systému.

Škálovatelnost

Loxone umožňuje snadnou škálovatelnost, která se přizpůsobí potřebám všech instalací. Jeden centrální miniserver jako gateway a několik dalších pro jednotlivé oblasti.

Řešení na míru

Systém Loxone můžete použít jako vstupně-výstupní interface pro ovládání periferií a sběr dat pro vlastní řídící systém. Využijte našich služeb vývoje software na míru - pak jsou možnosti opravdu nekonečné.

Externí systémy

Loxone nabízí bohaté možnosti komunikace s okolím: 0-10V, 0/24V, RS232, RS485, KNX, Modbus RTU/TCP, DALI, DMX, 1-Wire, IR, TCP/IP, SOAP. Pro složitější aplikace nabízíme vlastní bridge.

Real Smart Business LOXONE

Inteligentní automatizace a průmysl 4.0

Automatizujte dosud manuálně prováděné činnosti anebo vylepšete současné procesy. Automatizace přináší efektivitu, úspory, nižší zmetkovost a komfort - pořiďte si Real Smart řešení.

  • Podpoří váš business
  • Přinese úsporu času a nákladů
  • Otevře vám nové možnosti
Obchod a kanceláře Napište nám

Možnosti jsou neomezené a každý projekt je individuální, rádi si promluvíme i o tom vašem!

O nás

Realizace inteligentních domů Loxone, zónového větrání s rekuperací, vytápěním/chlazením a zpětným ziskem vlhkosti a další služby pro váš smart home. Nabízíme řešení pro nabíjení EV, FVE systémy, vytápení a komplexní energetické poradenství. Příbram, Praha a okolí.

Purehome.cz

Kontakty

(+420) 608 999 680
(+420) 777 326 729

IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425

Jsme rodinná firma