Real Smart ICT

Využijte potenciál ICT naplno

Naše služby

Nabízíme komplexní IT služby. Od pořízení výpočetní techniky do kanceláře až po správu a zabezpečení enterprise systémů.

Počítačové sítě a datová centra

Navrhujeme a realizujeme kompletní počítačové sítě a vybavení datových center. Zabýváme se zejména kybernetickou bezpečností, realizací sítí, implementací systémů a poradenstvím.

Zjistit více...

Vybavení kanceláří, škol a úřadů

Komplexní dodávky hardwarového a softwarového vybavení do kanceláří, škol a úřadů. Navrhneme optimální řešení, které bude vyhovovat vašim současným i budoucím potřebám.

Zjistit více...

Vývoj aplikací

Pokud potřebujete vyvinout speciální aplikaci pro podporu vašeho podnikání, jste na správném místě. Zabýváme se zejména integračními projekty, monitoringem, vyhledáváním a službami.

Zjistit více...

Správa systémů

Svěřte nám správu a údržbu svých ICT systémů. Od údržby vybavení malé kanceláře až po provoz a rozvoj mission cricitcal enterprise systémů. Nabízíme také konzultace, provedení PoC a další.

Zjistit více...

Kybernetická bezpečnost

Navrhneme a implementujeme zabezpečení systémů v datových centrech, velkých webových aplikací i rozsáhlých podnikových sítí. Realizujeme ochranu pro útokům páté generace.

Zjistit více...

Zabezpečení domácností a firem

Zabezpečení sítí a výpočetní techniky před útoky nikdy nebylo důležitější. Nabízíme cenově dostupné řešení pro zabezpečení malých domácích a firemních sítí před moderními hrozbami.

Zjistit více...

Každý projekt je individuální, rádi si promluvíme i o tom vašem!

O nás

Purehome IT s.r.o. nabízí kompletní realizace inteligentních domů a elektroinstalací, chytrých interiérů a komplexní enterprise ICT služby.

Purehome.cz

Kontakty

(+420) 608 999 680
(+420) 777 326 729

IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425