Real Comfortable Interiers

Praktické a komfortní řešení interiérů

Komfortní interiér

Navrhujeme komfortní interiéry, ze kterých se vám nebude chtít odejít. Příjemný pocit z prostoru a místo pro odpočinek těla i duše jsou u nás na prvním místě.

Praktické bydlení

Při návrhu přemýšlíme nejen nad odpočinkem a zábavou, ale i nad užíváním interiéru. Naše návrhy jsou praktické z pohledu užívání i údržby.

Příznivá cena

V návrzích používáme zejména vybavení IKEA. Vybavení kuchyní, koupelen i ložnic volíme takové, aby příliš nezatížilo váš rozpočet a bylo snadno dostupné.

Jak probíhá návrh a realizace

Provedeme vás celou realizací. Od prvního nápadu až po předání plně funkčního interiéru.

Konzultace

Společně si promluvíme o realizovaném prostoru, dispozici, barvách a materiálech. Představíme vám jednotlivé možnosti a vysvětlíme, jak by mohly naplnit vaše představy.

Plánování

Připravíme půdorys a 3D model návrhu. Navrhneme nábytek, kuchyni včetně spotřebičů, doporučíme osvětlení a doplňky. Vše vám vysvětlíme a zpracujeme vaše připomínky.

3D vizualizace

Vytvoříme finální 3D vizualizace, plán nábytku, osvětlení, elektroinstalace. Připravíme výkaz výměr a hrubý rozpočet pro realizaci.

Realizace

Zajistíme řemeslníky, materiál, nábytek a vybavení. Dohlédneme na realizaci, sestavíme nábytek, vše zprovozníme a provedeme finální úklid.

Purehome.cz

Návrhy a realizace interiérů

Nabízíme kompletní realizace na klíč od návrhu až po předání. Nebo také jen návrhy s možností konzultace přes internet.

  • Vše od jednoho dodavatele
  • Technický dozor nad realizací
  • Krátké termíny
  • Dostupná cena
Návrhy Realizace Ceny Napište nám

Každý projekt je individuální, rádi si promluvíme i o tom vašem!

O nás

Purehome IT s.r.o. nabízí kompletní realizace inteligentních domů a elektroinstalací, chytrých interiérů a komplexní enterprise ICT služby.

Purehome.cz

Kontakty

(+420) 608 999 680
(+420) 777 326 729

IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425

Jsme rodinná firma